درباره ما

راهنمای همشهری که همه آن را به عنوان «نیازمندی‌ها» می‌شناسند، سالهاست که در کنار مردم و کسب و کارهای کوچک و بزرگ به ارائه خدمت می‌پردازد، «نیازمندی‌ها» به واسطه‌ی سالها تلاش شبانه‌روزی پرسنل خود و توجه به اصول حرفه‌ای و تلاش برای معرفی کسب و کارهای معتبر با احراز هویت آگهی‌دهندگان توانسته اعتماد خیل عظیم مخاطبان خود را در طول سالهای فعالیت حفظ نماید.

پس از سالها فعالیت پر فراز و نشیب، دیگر راهنمای همشهری نه تنها یک کسب و کار برای برطرف کردن نیازهای روزمره مخاطبان بلکه تبدیل به یک فرهنگ شده است به طوری که برخی هنرمندان در آثار خود از این نشریه استفاده کرده‌اند.

با تغییر نگرش و ذائقه مخاطبان، راهنمای همشهری فعالیت خود را در فضای مجازی بیش از پیش گسترش داده و با معرفی سایت و اپلیکیشن راهنما سعی دارد تا دسترسی بهتری برای مخاطبان ایجاد کند تا بتوانند همچون گذشته با اطمینان نیازهای روزمره خود را از طریق این رسانه برطرف کنند.

هرچند درج آگهی در فضای مجازی محدودیت‌های نشریه مکتوب را ندارد و همواره توصیه می‌کنیم قبل از پرداخت هرگونه وجه از هویت و اصالت آگهی‎‌دهنده اطمینان حاصل کنید، اما شعار ما تغییر نکرده است و همواره«احراز هویت، وظیفه قانونی ماست». ما برای اطمینان شما آگهی‌هایی که صاحبان آگهی برای ما احراز شده‌اند را برایتان مشخص می‌کنیم تا با اطمینان بیشتر به رفع نیازهایتان اقدام نمایید.

راهنمای همشهری با مخاطبان خود معنا پیدا کرده و به پشتوانه همین مخاطبان هیچگاه دست از تلاش برای ارائه بهترین و مطمئن‌ترین خدمات برنخواهد داشت.

hamshahri

دریافت اخرین نسخه اپلیکیشن

دانلود