فروش نقدی خودرو دیگنیتی از امروز ساعت 10 صبح آغاز می شود. قیمت این خودرو 749 میلیون و 500 هزار تومان است.

 

به گزارش مجله اینترنتی راهنمای همشهری، دیگنیتی از امروز سه شنبه 23 فروردین به صورت نقدی عرضه می شود. شرکت بهمن وعده داده خودروهای ثبت نامی در هفته اول خرداد به مشتریان تحویل دهد.دیگنیتی با قیمت 749 میلیون و 500 هزار تومان و در شش رنگ سفید، مشکی،سربی، آبی اطلسی، قرمز روناسی و خاکستری کهکشانی روانه بازار می شود.

کراس‌اوور دیگنیتی محصول جدید گروه بهمن بوده که در حقیقت یک خودرو چینی به نام دانگ فنگ آی ایکس پنج است که با نام دیگنیتی به بازار عرضه می‌شود. این کراس‌اوور ابعاد و اندازه نسبتا بزرگی دارد و در دسته کراس‌اوورهای سایز متوسط رده بندی می‌شود.

نزدیک‌ترین رقیب کراس‌اوور دیگنیتی در بازار را باید چری تیگو 7 عنوان کرد. همانند بسیاری از خودروهای چینی ساخته شده طی چندسال اخیر، کراس‌اوور دیگنیتی نیز به یک پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر مجهز است اما استفاده از جعبه دنده اتوماتیک با ضرایب پیوسته، این خودرو را در دسته کراس‌اوورهای اقتصادی قرار می‌دهد.

مشخصات دیگنیتی

خودروی دیگنیتی با ظاهری تهاجمی و سقفی شیب‌دار توسعه یافته و در داخل کابین هم غربیلک فرمان D-Cut اسپرت به چشم می‌خورد. خودروی دیگنیتی طول کلی 4685 میلیمتر، عرض 1865 میلیمتر، ارتفاع 1645 میلیمتر و فاصله بین دو محور 2790 میلیمتر دارد که با تمامی تجهیزات خود به وزن حدوداً 1570 کیلوگرمی رسیده و برای حرکت دادن آن یک پیشرانه 1.5 لیتری توربوشارژر به خدمت گرفته شده است.

ابعاد این خودرو بزرگ‌تر از چری تیگو 7 است که می‌تواند فضای کابین بیشتری در اختیار سرنشینان قرار دهد. با این حال در خصوص طراحی داخل کابین گفتیم که خودروی دیگنیتی بیشتر از همه به طراحی اسپرت داخل کابین توجه داشته است، در صورتی که خودروی چری تیگو 7 با روکش های چرمی داخل کابین و الگوهای طراحی، احساس سواری با یک خودروی لوکس و راحت را به شما منتقل می‌کند.

منبع: تسنیم