مسکو از جمله شهر‌هایی است که یک‌بار باید آن را دید و با قدم زدن در خیابان‌‌هایش فرهنگ عجیبش را لمس کرد.

مسکو با جذابیت های بی حد و حصرش توانسته به یکی از پر فروش تورهای دنیا تبدیل شود که در بین ایرانی ها هم پر طرفدار است. این شهر با تاریخ جذاب، معماری زیبا و هیجان انگیز یکی از عجیب‌ترین و دیدنی‌ترین مناطق دنیاست. مکانی که در هیچ جای دیگری از جهان نمی‌توانید مانند آن را پیدا کنید.

مسکو، پایتخت و مرکز اصلی تمام فعالیت‌های سیاسی، اقتصادی و فرهنگی روسیه است و به عنوان پر جمعیت‌ترین شهر اروپا و ششمین شهر پر جمعیت جهان شناخته می شود. این شهر نام خود را از رودخانه‌ای به همین نام (مسکو) که از میان آن عبور می‌کند و به معنای مرطوب می‌باشد، گرفته است.

شهر دیدنی مسکو یکی از پر جنب و جوش ترین پایتخت‌های اروپا با بیش از 800 سال قدمت می باشد. و با وسعت و جمعیتی همانند یک کشور، به اندازه کافی از مکان‌های تاریخی، تفریحی و گردشگری برخوردار می باشد که می تواند هر مسافر را ماه‌ها سرگرم خود کند.

با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا، امکان تماشای دیدنی‌ترین جاذبه‌های شهر روسیه برای بسیار از گردشگان امکان پذیر است. به همین خاطر برای اینکه از تماشای این جاذبه های زیبا محروم نشوید شما را به تماشای تور مجازی این شهر دعوت می کنیم.