جاذبه های گردشگری ایتالیا بیشترین تعداد ثبت شده در میراث جهانی یونسکو را به خود اختصاص داده اند و از این حیث توریستی ترین کشور جهان شناخته می شود.

 

یکی از مقاصد دیدنی جهان در کشور اروپا بدون شک کشور ایتالیا می باشد. این کشور با توجه به موقعیت جغرافیایی و قرار گرفتن در میان اقیانوس آرام، از آب و هوای بسیار مناسبی برخوردار است و همچنین به دلیل داشتن مکان های دیدنی طبیعی و تاریخی همواره در بین برترین کشورهای توریستی قرار دارد. تعداد جاذبه های گردشگری این کشور به گونه ای است که دیدن آن ممکن است به اندازه یک عمر برای هر گردشگری زمان ببرد.

در صورتی که  قصد دارید ایتالیا را به عنوان مقصد سفر اروپایی خود انتخاب کنید دست به یک تصمیم درستی زده اید. چراکه این کشور علاوه بر برخورداری از جاذبه های گردشگری و طبیعی، یکی از مقاصد سفر برای تماشای دیدنی ترین آثار تاریخی در سطح اروپاست و می تواند لذتی وصف ناشدنی را به شما هدیه دهد.

هر جهانگرد از سراسر جهان حداقل یک بار هم که شده تجربه تماشای دیدنی های ایتالیا را نباید از دست بدهد. از خشونت مکان باستانی کولوسئوم تا اماکن عاشقانه ونیز.

در ادامه این مقاله از مجله اینترنتی راهنمای همشهری شما را به تماشای دیدنی ترین مکان های دیدنی کشور ایتالیا در ویدئوی زیر دعوت می کنیم.