محوطه‌های گردشگری کرمانشاه تا پایان تعطیلات عید سعید فطر تعطیل خواهند بود.

 

به گزارش مجله اینترنتی راهنمای همشهری، علی صابر با اشاره به در پیش بودن تعطیلات عید فطر، اظهار کرد: باتوجه به احتمال افزایش مسافرت ها در این مدت که می تواند وضعیت شیوع بیماری کرونا را  تشدید کند، ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت هایی را برای ایام پیش رو در نظر گرفته است.

معاون گردشگری استان اضافه کرد: براین اساس، از امروز(21 اردیبهشت) تا روز شنبه 25 اردیبهشت که پایان تعطیلات است، محدودیت هایی برای سفر در کشور و از جمله استان کرمانشاه اعمال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر محدودیت هایی که اعلام شده، طبق تصمیم گیری های که در استان داشته ایم، تمام محوطه های تاریخی و گردشگری استان تا پایان تعطیلات عید فطر تعطیل خواهند بود.

صابر اضافه کرد: این تصمیم در راستای حفظ سلامت گردشگران و رعایت پروتکل های بهداشتی صورت گرفته تا وضعیت شیوع بیماری در استان تشدید نشود.

معاون گردشگری استان در ادامه در خصوص وضعیت فعالیت مراکز اقامتی استان هم در این مدت گفت: باتوجه به اینکه مراکز اقامتی همچون هتل ها، اقامتگاه های بوم گردی، میهمانپذیرها و ... در گروه شغلی یک قرار دارند، حتی در وضعیت قرمز کرونایی هم می توانند به فعالیت خود ادامه دهند، بنابراین در این مدت مراکز اقامتی استان تعطیل نخواهند بود و می توانند پذیرای مسافرانی باشند که به اضطرار به کرمانشاه سفر می کنند.

منبع: ایسنا