ایده‌های کابینت آشپزخانه کوچک می‌توانند جان تازه‌ای را به یک فضای خفه‌کننده و کوچک ببخشند. آشپزخانه‌های کوچک می‌توانند یک چالش باشند. آنها نه تنها فضای سرگرمی شما را محدود می‌کنند، بلکه یافتن فضای ذخیره سازی کافی برای لوازم و تجهیزات پخت و پز را به چالشی همیشگی تبدیل می‌کنند.

اگر به دنبال ایده‌های طراحی آشپزخانه کوچک هستید، یکی از زمینه‌هایی که می‌تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند، طرح‌های کابینت شما است. کابینت‌ها بهترین فرصت را برای ذخیره سازی و استایل فراهم می‌کنند. با طراحی‌های مبتکرانه کابینت می‌توانید قفسه‌های خود را بدون استرس ذخیره کنید، بدون اینکه فکر کنید کجا می‌توانید همه چیز را قرار دهید. ایده‌های خلاقانه را در ادامه این مقاله از مجله اینترنتی نیازمندی‌های همشهری مطرح شده است.

ایجاد علاقه بصری

آشپزخانه‌های کوچک می‌توانند با روش‌های زیبایی که به کابینت‌هایشان اضافه می‌شود، خاص‌تر و عمدی‌تر به نظر برسند. مولیون، تزئیناتی که به درهای کابینت جلو شیشه ای اضافه شده است، می تواند چشم را به سمت بالا و اطراف بکشاند. این به شما احساس بازتری می‌دهد و جذابیت بصری را به آشپزخانه کوچک اضافه می‌کند.

فضایی برای یک جزیره پیدا کنید

هر جایی که بتوانید چند صندلی اضافه کنید به مفیدتر شدن آشپزخانه شما کمک می کند. اگرچه ممکن است نتوانید از روند “جزیره دوتایی” استفاده کنید، اما اکثر جزایر می‌توانند یک یا دو چهارپایه را در کنار خود جابجا کنند. گوشه‌های صبحانه و میله‌های پیشخوان آشپزخانه هر دو ایده‌های محبوب کابینت آشپزخانه کوچک هستند زیرا عملکرد بیشتری به فضا می‌بخشند. اگر آشپزخانه شما برای یک جزیره کوچک است، یک میز تاشو می‌تواند باز شود تا فضای ناهارخوری بیشتری را تنها در صورت استفاده ارائه دهد.

با طراحی کابینت آشپزخانه کوچک خود خلاق باشید

آنچه در متراژ مربع کمبود دارید، می‌توانید با راه حل‌های ذخیره سازی استراتژیک جبران کنید. با هزینه‌ای بسیار کمتر از گسترش فضای آشپزخانه، راه حل‌های کابینت نوآورانه می توانند حتی کوچکترین آشپزخانه را به حداکثر برسانند. کابینت‌های بیرون‌کش برای فضاهای باریک، و کشوهای درون کشو می‌توانند غذا، لوازم و ظروف غذاخوری شما را بدون زحمت مرتب کنند.

مکان‌های منحصر به فرد را برای کابینت های بیشتر پیدا کنید

هنگام جستجوی ایده‌های کابینت آشپزخانه کوچک، به دنبال فرصت‌هایی برای اضافه کردن کابینت‌های سربار باشید. این فضای استفاده نشده می‌تواند به چندین فرصت برای ذخیره سازی اضافی منجر شود. اکنون، اگر فکر می‌کنید که فضای ذخیره‌سازی سربار آنقدر زیاد است که نمی‌توان از آن استفاده کرد، تجدید نظر کنید. اکنون گزینه‌های قفسه‌ای اهرمی زیادی وجود دارد که قفسه‌هایی را که دسترسی به آن‌ها سخت است، برای دسترسی آسان‌تر پایین می‌آورند.

ایده‌های طراحی کابینت آشپزخانه خود را گسترش دهید

آشپزخانه شما نیازی به توقف در جایی که لوازم شما به پایان می‌رسد نیست. اتاق را از اتاق نشیمن یا غذاخوری خود قرض بگیرید و یک جزیره آشپزخانه مستقل اضافه کنید. یک جزیره آشپزخانه باریک می‌تواند فضای زیادی را برای ذخیره سازی بسیار به شما بدهد. اینها شامل کشوهای کشویی برای گلدان‌های بزرگ، قفسه‌های تابه و بیرون‌کش سطل زباله می‌شوند، البته به تمام فضای آماده‌سازی و سرگرمی که در اختیار دارید.

طراحی آشپزخانه جمع و جور خود را ساده کنید

با کابینت‌های فوق مدرن ظاهری کارآمد ایجاد کنید. انتخاب کابینت آشپزخانه با رنگ‌های تند می‌تواند منطقه را بزرگتر نشان دهد. گرایش‌ها از تمرکز بر رنگ آبی شکل گرفته‌اند.

سقف محدودیت ایده‌های کابینت آشپزخانه کوچک است

با چیدمان آشپزخانه کوچک، هر اینچ مربع اهمیت دارد. به همین دلیل است که کابینت آشپزخانه از کف تا سقف می‌تواند بسیار مفید باشد. فضایی که معمولاً هدر می‌رود و فقط گرد و غبار را جمع می‌کند اکنون می‌تواند مفید باشد. تمام ظروف چینی یا اقلام فصلی خود را دور از دسترس قرار دهید تا فضای بیشتری برای نگهداری قفسه های دیگر خود داشته باشید. این سبک‌های مدرن از کابینت های آشپزخانه نه تنها فضای ذخیره سازی بیشتری را فراهم می‌کنند، بلکه ظاهری یکنواخت به آشپزخانه شما می‌دهند که هر ارتفاع دیواری را بلندتر نشان می‌دهد. با سقف‌های به اندازه کافی بلند، ممکن است این گزینه را داشته باشید که کابینت‌های آشپزخانه بالایی خود را دو برابر کنید.

کابینت‌ها را در هر جایی که می‌توانید فشار دهید

طراحی‌های جمع و جور آشپزخانه در مورد ایده‌های کابینت آشپزخانه کوچک به اقدامات شدید نیاز دارند. کابینت‌های بسیار باریک وجود دارد. اگرچه ممکن است مقدار زیادی در خود نگهداری نکنند، اما فضای ذخیره سازی بسیار مورد نیاز را به فضایی که در غیر این صورت هدر می‌رود، اضافه می کنند. یک کابینت بلند فوق العاده باریک می‌تواند پیش بند و جاروها را در خود جای دهد، در حالی که یک کابینت کمی بزرگتر می‌تواند معضل ذخیره سازی مازاد لیوان را حل کند.

ایده های کابینت آشپزخانه کوچک که چشم را فریب می‌دهد

چشم را مشغول نگه دارید، و بینایی ما کیلومترها طراحی را در یک فضای کوچک درک خواهد کرد. یک آشپزخانه کوچک ساده سفید می‌تواند خسته کننده باشد. تنها چیزی که متوجه می‌شوید این است که چقدر کوچک است. اما در میان ایده‌های طراحی آشپزخانه کوچک، این یکی از هوشمندانه‌ترین است. کابینت‌های آشپزخانه را در رنگ‌های روشن و پررنگ مانند آبی درخشان، زرد یا نارنجی اضافه کنید و کابینت‌های خود را با یک کفپوش بسیار طرح دار تکمیل کنید. نورپردازی زیر کابینت ظاهر را بهتر می‌کند. در صورت امکان یک آینه اضافه کنید تا احساس فضا را افزایش دهید. این ترفندی است که اغلب در اتاق‌های نشیمن و حمام برای بزرگ‌تر نشان دادن اتاق استفاده می‌شود، اما تعداد کمی از آنها از جلوه آینه‌ای در آشپزخانه استفاده می‌کنند.

ایده‌های کابینت آشپزخانه کوچک خود را شخصی سازی کنید

شما زمان زیادی را در آشپزخانه خود می‌گذرانید، پس چرا آن را متناسب با نیازهای خاص خود طراحی نکنید؟ اگر به پخت نان علاقمند هستید، کشوهای بزرگتری برای کاسه‌ها و کالاهای خشک اضافی می‌خواهید. هر استراتژی طراحی آشپزخانه جمع و جور را با فکر کردن به نیازهای خود و آنچه در آشپزخانه خود بیشتر می‌خواهید شروع کنید. سپس می‌توانید کابینت‌ها و قفسه‌های آشپزخانه را متناسب با این نیازها انتخاب کنید. حتی قفسه های سفارشی برای سازماندهی کتاب آشپزی برای دوستداران کتاب آشپزی وجود دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code